Sisord Teknoloji

Sisord Teknoloji 2015 yılında Kadıköy 'de kurulmuştur. Şirketimiz; denizcilik ve savunma sanayi şirketlerine web tabanlı ve web arayüzlü yazılım projeleri geliştirmektedir.
Hakkımızda

İletişim

SİSORD TEKNOLOJİ,
ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistem Standardı doğrultusunda;

      SISORD TEKNOLOJI  faaliyetleri esnasında hizmet vermekte olduğu müşterilerinin özel erişim/bağlantı bilgilerine, kritik cihazlara ait özel konfigürasyon ve iletişim bilgilerine sahip olabilmektedir.

 Hizmet verilen kurum ve kuruluşların güvenini temin etmek ve verdiğimiz hizmetler için kullandığımız bilgi varlıklarımızın güvenliğini ve gizliliğini sağlamamız öncelikli amacımızdır. 

Kurum bünyemizde toplanan ve işlenen kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler; yönetmeliğe uygun ve adil yollardan toplandığını, işlenmesi için gereken izinlerin alındığından ve farklı bir amaç için kullanılmadığını taahhüt etmektedir.

Bu bağlamda; iş birliğinde bulunduğumuz müşteriler, resmi kurumlar ve bayilerimiz ile ilişkilerimiz ve PII(Personally Identifiable Information) işleyici olarak gizlilikleri çok değerlidir.

Sunmakta olduğumuz hizmetlerin sürekliliği, elimizde tuttuğumuz bilgilerin gizliliği, müşterilerin veya kendi içimizdeki bilgi varlıklarının bütünlüğü yüksek öneme sahiptir.

 Bu amaçla :

a) ISO 27001:2013 ve ISO:27701:2019 sistemini kurduk , etkinliğini sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

b) Veri Sorumlusu ve Veri İşleyen sıfatıyla kişisel ve kurumsal bilgilerin gizliliğini, bütünlüğünü ve kullanılabilirliğini korumayı taahhüt ederiz.

c) Tabi olduğu ulusal, uluslararası veya sektörel düzenlemelerden, ilgili mevzuat ve standart gereklerini yerine getirmekten, anlaşmalardan doğan yükümlülüklerini karşılamaktan, iç ve dış paydaşlara yönelik kurumsal sorumluluklardan kaynaklanan bilgi güvenliği ve gizliliği gereksinimlerini sağlamayı taahüt ederiz.

d) Risklerimizi sürekli gözden geçiriyor ve kabul edilebilir seviyenin üstündeki riskler için kontroller uyguluyoruz.

e) Çalışanlarımızın bilgi güvenliği ve gizliliği bilinçlerini yüksek tutarız.

f) Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine tam olarak uymayı taahhüt ederiz.

g) Bu politikayı yılda bir kez gözden geçirerek güncel tutarız.

                                                                                                                  Genel Müdür

Anasayfa