Sisord Teknoloji

Sisord Teknoloji 2015 yılında Kadıköy 'de kurulmuştur. Şirketimiz; denizcilik ve savunma sanayi şirketlerine web tabanlı ve web arayüzlü yazılım projeleri geliştirmektedir.
Hakkımızda

İletişim

Sisord Teknoloji
Hakkında

Sisord Teknoloji 2015 yılında Kadıköy 'de kurulmuştur. Şirketimiz; denizcilik ve savunma sanayi şirketlerine web tabanlı ve web arayüzlü yazılım projeleri gerçekleştirmektedir. Şirketimiz, Big Data ve Cloud konularında internet üzerinde sektörel market analizleri ve düşük maliyetli sanal reklam önerileri sunmaktadır.

2015 yılından itibaren, pek çok müşterimiz için web tabanlı sistemler geliştirmiş bulunmaktayız ve bu sistemleri müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak ve verimliliklerini arttırabilecekleri şekilde sürekli geliştirerek güncellemekteyiz. İhtiyaca özel olarak geliştirdiğimiz analog / sayısal elektronik devreler ile Arduino, PLC ve başka değişik platformlarda oluşturduğumuz yazılımlar sayesinde sadece yerinden kontrolü değil, dış dünyadan kontrol ve erişimin dünyanın her yerinden yapılabilmesini sağlıyoruz.